top of page

VÍTEJTE
NA STRÁNKÁCH ROČENKY AGENTURY WALKER & LAMBERT ZA ROK 2022

MARTIN PROCHÁZKA

ZAKLADATEL A MANAGING DIRECTOR WALKER & LAMBERT

Drazí přátelé, je mi potěšením přivítat vás jménem agentury Walker & Lambert na stránkách naší v pořadí již 21. ročenky. Naše firma před 21 lety v Ostravě navázala na práci Ogilvy & Mather Ostrava a od té doby se na severní Moravě řadí mezi přední profesionální marketingové a konzultační agentury. 


Hlavní těžiště naší práce Walker&Lambert spočívá ve strategickém marketingu. Poskytované marketingové služby zahrnují všechny klíčové oblasti moderního marketingu od vytvoření poptávky až po získání zákazníků konkurence a poskytnutí zpětné vazby. Při řešení projektů klademe důraz na poziční strategii značek a zvyšování jejich tržní hodnoty.


Svou kredibilitu stavíme na vzdělání a praxi a zkušenostech našeho týmu a na úspěšně realizovaných projektech. Mezi zákazníky naší společnosti patřili v roce 2022 firmy z oblasti průmyslu, technologií, alkoholických i nealko nápojů, zdravotnictví a financí.


V roce 2022 jsme poprvé mezi našimi klienty uvítali dvě velmi významné společnosti. Investiční skupinu GFF Group a společnost Sanovia ze skupiny Pharmos. Díky těmto dvěma novým zákazníkům hodnota portfolia našich klientů významně narostla. Věřím, že budou s našimi profesionálními službami spokojeni a že se na dlouhou dobu stanou součástí rodiny klientů Walker & Lambert.

bottom of page