top of page

VLASTNÍ MARKETINGOVÝ TÝM NA JEDNO KLIKNUTÍ

Pokud chcete být konkurenceschopní, musíte mít nejen špičkový produkt, ale i špičkový tým marketérů, který dobře prodá přednosti vašeho produktu. Díky nové službě "Vlastní marketingový tým" od Walker & Lambert si tedˇ mohou dovolit špičkové marketéry i malé a středně velké firmy. Váš tým může mít až 27 členů.

Brainstorm to Success

OLD SCHOOL V. NOVÁ DOBA

Kvalita a cena lidské práce je dnes pro každou firmu klíčová. Pro malé a středně velké firmy je dnes finančně náročné platit na FULL TIME skutečné marketingové profíky. Velmi často si ten luxus prostě nemohou dovolit. Se službou "Vlastní marketingový tým" se však profesionální marketing stává nově dostupný i pro malé a středně velké firmy.

marketing.png

OLD SCHOOL

Počet odvětví v marketingu narůstá mílovým tempem. Kdybyste na každou marketingovou činnost ve firmě chtěli mít odborníka, potřebovali byste mít hodně početný marketingový tým. V malých a středně velkých firmách však marketing čítá zpravidla 3 osoby.

MODERNÍ ŘEŠENÍ

Všechny marketingové služby získáte z jednoho místa. Díky integraci jednotlivých činností odpadne 50% koordinačních schůzek, celý proces se zrychlí a jednotlivé marketingové činnosti se budou vzájemně doplňovat, takže dosáhnete synergického efektu. A nejlepší na tom je, že to vše dostanete za stejnou nebo dokonce výrazně nižší cenu než platíte dnes.

onehome.png

VYBRANÍ KLIENTI

Vybraní klienti Walker & Lambert. Kompletní portfolio klientů naleznete v sekci Klienti.

Lenzing.png

LENZING BIOCEL PASKOV

od roku 1998

Ostravar.png

PIVOVAR OSTRAVAR

Od roku 2002

Bystroň Group.png

BYSTROŇ GROUP

Od roku 2008

BorsodChem.png

BORSODCHEM MCHZ

Od roku 2017

JAK TO FUNGUJE?

Služba "Vlastní marketingový tým" funguje na principu sdílení. V týmu můžete mít až 27 osob.

POSTAVÍTE SI SVŮJ VLASTNÍ MARKETINGOVÝ TÝM

Vyberete si svůj marketingový tým. Ve formuláři si určíte, jak dlouhou dobu v měsíci budete specialisty přibližně potřebovat a formulář odešlete.

Krok 1

ZJISTÍTE, KOLIK VÁS VÁŠ TÝM BUDE MĚSÍČNĚ STÁT

Na základě vašich požadavků obdržíte cenovou nabídku. Čím více činností budete potřebovat, tím větší získáte slevu.

Krok 2

UHRADÍTE ZÁLOHU

Krok 3

Odsouhlasíte cenu, abyste měli náklady 100% pod kontrolou. Po odsouhlasení ceny obdržíte zálohovou fakturu. Jakmile bude faktura uhrazena, tým začíná pracovat.

ROZDÁTE ÚKOLY

Krok 4

Můžete začít s briefováním. Se zpracováním profesionálního zadání vám pomohou naše formuláře, takže to pro vás bude velmi snadné.

ZÍSKÁTE PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Krok 5

Tým bude pracovat na vámi zadaných úkolech. Bude pro vás vytvářet marketingové strategie, připravovat výzkumy, tvořit reklamy, vybírat nejoptimálnější média, spravovat sociální sítě, vydávat interní časopis, komunikovat za vás s médii, atd.

NA KONCI MĚSÍCE OBDRŽÍTE VYÚČTOVACÍ FAKTURU

Na konci měsíce obdržíte vyúčtování. Pokud v průběhu měsíce zjistíte, že budete potřebovat další pomoc, není problém. Náš vysoce vyškolený tým je připraven plně podpořit všechny vaše potřeby. Rozdíl v čerpání služeb doplatíte při vyúčtování.

Krok 6

vyhody.png

VÝHODY

1

VLASTNÍ PROFESIONÁLNÍ MARKETINGOVÝ TÝM

Získáte vlastní profesionální marketingový tým sestavený přesně podle vašich potřeb

2

VÝHODNÁ CENA

Váš tým nebude nikdy offline, na dovolené, nemocenské, nebude potřebovat žádné počítače, drahý software, auta, telefony, cafeterie ani školení. Všechny tyto náklady už jsou zahrnuty v ceně.

3

ZKUŠENOSTI Z JINÝCH OBORŮ

Díky zkušenosti členů týmu z jiných odvětví budete využívat výhod cross marketingu. To znamená budete využívat fint a a triků z jiných oborů pro svůj byznys.

4

EFEKTIVNĚJŠÍ ŘÍZENÍ

Konkrétní úkoly pro konkrétní členy týmu přinášejí vždy nejlepší výsledky, protože každý člen je specialistou na danou práci a dobře ví, co má dělat.

bottom of page