top of page

VYBERTE SI SVŮJ TÝM

Sestavte si vlastní marketingový tým. Vyberte si do svého týmu pouze členy, které opravdu potřebujete. Ušetříte tím vlastní náklady. Čím více specialistů v týmu bude, tím větší získáte celkovou slevu na poskytované služby.


Vyplněním formuláře "Můj marketingový tým" se k ničemu nezavazujete. Do 5 pracovních dní od odeslání formuláře pro vás vytvoříme požadovaný tým a zašleme vám předpokládané měsíční náklady na chod týmu.

Můj marketingový tým: Text

MŮJ MARKETINGOVÝ TÝM / ÚVOD

Abyte mohli sestavit svůj vlastní tým, potřebujeme o vás znát několika údajů.

Thanks for submitting!

Můj marketingový tým: Get a Quote

ČÁST 1 / MARKETING

Vybírejte z níže uvedených marketingových pozic specialisty, které potřebujete. Pokud specialistu nepotřebujete, uvedˇte prosím do pole číslici nula. Formulář je důležitý s ohledem na plánování kapacit a konečnou cenu za chod týmu. Děkujeme za pochopení.

Thanks for submitting!

Můj marketingový tým: Get a Quote

ČÁST 2 / REKLAMA

Vybírejte z níže uvedených reklamních pozic specialisty, které potřebujete. Pokud specialistu nepotřebujete, uvedˇte prosím do pole číslici nula. Formulář je důležitý s ohledem na plánování kapacit a konečnou cenu za chod týmu. Děkujeme za pochopení.

Thanks for submitting!

Můj marketingový tým: Get a Quote

ČÁST 3 / PUBLIC RELATIONS

Vybírejte z níže uvedených pozic pro styk s veřejností pouze specialisty, které potřebujete. Pokud specialistu nepotřebujete, uvedˇte prosím do pole číslici nula. Formulář je důležitý s ohledem na plánování kapacit a konečnou cenu za chod týmu. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme za výběr PR specialistů!

Můj marketingový tým: Get a Quote
bottom of page