top of page
IMG_0352.JPG

AHOJ

vítejte na stránkách Walker & Lambert

Jsem Martin Procházka a mým oborem je marketing. Začínal jsem v 90. letech v kabelové televizi a později pracoval pro nejlepší českou reklamní agenturu BBK/TIME, která dělala skvělé televizní reklamy. Pak jsem se stal vůbec prvním ředitelem Ogilvy & Mather v Ostravě. V minulosti jsem řídil reklamní kampaně velkých světových značek jako Ikea, LG, nebo Eurosport. V roce 2002 jsem založil Walker & Lambert. Malou nenápadnou, ale velmi výkonnou agenturu. Máme klienty téměř všech oborů včetně rychloobrátkového zboží, průmyslu, stavebnictví, dopravy, finančnictví, zdravotnictví, služeb a dokonce i politiky.


Ti, kdo se v našem oboru vyznají, ví, že v marketingu komunikuje vše. Proto jsme si v průběhu více než 20ti let osvojili spoustu dovedností v nejrůznějších oborech. Našim klientům poskytujeme komplexní servis. Od stanovení účinných marketingových strategií, přes poutavé reklamy až po správu sociálních sítí, práci s médii a náborové kampaně. Dobře víme, co funguje a co ne, protože jsme si to osobně vyzkoušeli. V dnešním fragmentovaném světě miliardy agentur to v tak širokém měřítku o sobě může říct opravdu jen málokdo.


Všechny služby, se kterými se na našem webu setkáte, se opírají o naše vlastní zkušenosti. Vytváříme silné obchodní značky, které prosperují a jsou opravdovými lídry na trhu. Budeme rádi, když se mezi našimi klienty jednou objeví i Vaše značka. Můžete si schůzku sjednat třeba hned. Těším se na setkání s Vámi.

PROFESIONÁLNÍ
360º KOMUNIKACE

již více než 20 let

O WALKER & LAMBERT

Základní informace

Společnost Walker & Lambert je profesionální komunikační a konzultační agentura. Byla založena v roce 2002 někdejším ředitelem Ogilvy & Mather Ostrava Martinem Procházkou.


Hlavní těžiště práce Walker&Lambert spočívá v třistašedesátistupňové komunikaci. Klientům poskytujeme široké spektrum služeb od marketingu, přes reklamu, PR, náborové kampaně, vnitrofiremní komunikaci a řešení v online prostředí  až po vzdělávání a školení a případové studie. Svou kredibilitu stavíme nejen na vzdělání a praxi svého týmu, ale především na úspěšně realizovaných projektech.

2002

Rok založení

S.R.O

Právní forma

<500M

Kapitalizovaný obrat od založení

<10

Počet zaměstnanců

<100

Expertní tým

>10MLD

Roční obrat klientů

KONTAKTUJTE NÁS

Napište nám, co potřebujete, a my se vám co nejdříve ozveme s návrhem řešení.

Thanks for submitting! We’ll send you a price quote soon.

Walker & Lamber HQ
Kralická 1, 709 00 Ostrava
Czech Republic

+420 777 261 276

bottom of page