top of page

O NÁS

Think Global, Make Local

O nás: Text

WALKER&LAMBERT

Marketingová a reklamní agentura Walker&Lambert byla založena v Ostravě v roce 2002. Zakladatelem a stoprocentním vlastníkem agentury Walker&Lambert je Martin Procházka, někdejší šéf reklamní agentury Ogilvy&Mather Ostrava. Walker&Lambert staví svou kredibilitu na vzdělání a praxi našeho týmu a na úspěšně realizovaných projektech. Od roku 2002 agentura realizovala více něž tisíc velkých i malých projektů. Mezi zákazníky společnosti v uplynulých letech patřili nebo patří klienti z oblasti alkoholických i nealko nápojů, vědy, vzdělání, veřejného života, vybavení domácnosti, elektroniky, průmyslové výroby, stavebnictví, služeb, zdravotnictví, volnočasových aktivit, dopravy a cestovního ruchu.

PROČ JSTE O NÁS NESLYŠELI?

Možná si říkáte, proč jste o nás neslyšeli, když už jsme na trhu tak dlouho. Důvod je prostý. Svět byznysu je tvrdý a naši klienti jsou ve válce. Každý den bojují se svou konkurencí o další a další zákazníky a angažování Walker&Lambert je pro ně strategickou konkurenční výhodou. Proto nezveřejňujeme právě probíhající operace a nestojíme o publicitu. Čím méně toho bude konkurence vědět, tím lépe. Ctíme tuto filosofii a zachováváme 100% mlčenlivost. Proto na našich stránkách nenajdete případové studie, které by odhalovaly slabé stránky našich klientů ani ukázky konkrétních kampaní. Pokud chcete vidět naši kreativitu, podívejte se na The W&LL.

MARTIN PROCHÁZKA

Martin Procházka (*1967), absolvent VŠB Technická universita Ostrava, začínal v marketingové branži již v roce 1991. Z pozice junior account se postupně vypracoval na šéfa pobočky nejlepší české reklamní agentury BBK/TIME a  posléze stanul v čele reklamní agentury Ogilvy&Mather Ostrava. Dnes řídí vlastní firmu, která poskytuje klientům poradenství v oblasti strategického marketingu a reklamy.


Martin Procházka v minulosti pracoval na reklamních kampaních společností jako EUROSPORT, FERONA, LG nebo IKEA. Stál u zrodu mražených pokrmů značky Nowaco, vymyslel Energetický hypermarket elektrárenské společnosti SME, vedl projekt hledání nových zákazníků švýcarské společnosti MODEL, v Polsku, formuloval zásady práce s veřejností Centra výzkumu globální změny CzechGlobe při Akademii věd, je autorem marketingového konceptu Všichni jsme Baník. Vedl marketing developerského projektu Rezidence Františkov, reklamní kampaně cestovní kanceláře Vítkovice Tours a dvě dekády pracuje pro Lenzing Biocel Paskov a Pivovary Staropramen. 

O nás: CV
bottom of page