top of page
  • Obrázek autoraWL

Nová sponzorská kampaň Walker&Lambert pro Lenzing. Hlavního partnera Štěrkovna Open Music.

V pondělí 1. července startuje nová sponzorská kampaň z dílny Walker&Lambert s názvem "Lenzing, hlavní partner Štěrkovna Open Music." Lenzing Biocel Paskov, výrobce viskózové buničiny pro udržitelná vlákna Lenzing, se stal hlavním partnerem hudebního festivalu Štěrkovna Open Music letos na jaře. Jubilejní dvacátý ročník "Štěrkovny" proběhne na březích hlučínského jezera od 25. do 27. července.


Jedním z hvězd letošního festivalu Štěrkovna Open Music bude i Ewa Farna
Reklamní post na soutěž Lenzing, hlavního partnera festivalu Štěrkovna Open Music

V první fázi kampaně se rozběhne na facebooku soutěž o třídenní vstupenky na festival. Jelikož organizátory festivalu i značku Lenzing pojí udržitelnost, Štěrkovna byla jedním z prvních udržitelných festivalů v České republice, míří naše soutěžní otázka na šetrné nakládání s vodou při výrobě udržitelných vláken Lenzing.


Druhá část kampaně bude cílit přímo na návštěvníky festivalu. V areálu Štěrkovny vznikne nová třetí stage, která bude mít charaker klubové scény a ponese název ŠOM Club Lenzing. Bude se jednat o multužánrové prostředí s besedami, kvízy a doprovodným hudebním programem. Jeho vrcholem bude vzpomínkový koncert Pocta Karlu Krylovi, který by se letos dožil 80 let.


Dále na festival připravujeme promozónu Lenzing, která ponese název Lenzing Fashion Point a ve které návštěvníci festivalu budou moci vyhrát zajímavé módní kousky značek jako třeba Zara nebo H&M, které k výrobě svých oděvů využívají udržitelná vlákna Lenzing.

3 zobrazení0 komentářů

Comments


bottom of page