top of page

ZÍSKEJTE PŮSOBIVÉ REKLAMY, KTERÉ SKUTEČNĚ PRODÁVAJÍ

bb ikea.jpg

360º KAMPANĚ,
DO KTERÝCH SE
ZAMILUJETE

Vytvoříme pro vás účinné a vysoce efektivní 360º kampaně založené na precizní strategii s jednotnou myšlenkou a zpracováním pro všechny typy médií.

VAŠI ZÁKAZNÍCI
SE STANOU FANOUŠKY
VAŠÍ ZNAČKY

Připravíme pro vaše zákazníky kampaň, při které si budou moci sami přímo vyzkoušet Vaše produkty. Vytvoříme speciální fan zóny, výstavní expozice, připravíme zážitkové programy, exkurze, autogramiády, díky kterým se z vašich zákazníků stanou věrní fanoušci vaší značky

Ochutnávka ve fanzóně.jpg
Marlenka.jpg

PŘÍBĚHY 
PRODÁVAJÍ

Vymyslíme pro vás reklamu s příběhem, protože příběhy prodávají. Nápaditý obsah bude v souladu s vaší strategií.

KAMERA.
KLAPKA.
AKCE

Natočíme pro vás působivé reklamy pro televizi, kino, online, digitální venkovní reklamu, nebo spoty pro reklamu v místě nákupu.

Film.jpg
Outdoor Bystroň Group.jpg

OUTDOOR,
ZA KTERÝM SE
RÁDI OHLÉDNETE

Představte si bigboardy, billboardy, citylighty, lavičky, venkovní galerie nebo reklamu na  dopravních prostředcích, kvůli který se chodci i auta zastaví. To není nadsázka. Přesně takové děláme.

PRINT

Připravíme pro Vás na míru kampaň v printu. V novinách, týdenících, lifestyle magazínech, odborných titulech.

Nový Rozvoj.jpg
Music Recording

REKLAMA V RÁDIU?
TO ZNÍ DOBŘE

Zpracujeme pro Vás všechny typy kreativního zvukového obsahu od reklamy v rádiích, přes sponzorské kampaně, podcasty až po vlastní hudební znělky, motivy a songy.

REKLAMA TAM, KDE
TO NIKDO NEČEKÁ

Vymyslíme pro vaši reklamu netradiční předměty nebo netradiční místa, kde to Vaši zákazníci nečekají. Třeba v případě značky Potrefená Husa jsme jako reklamní médium použili cukroví.

Snímek obrazovky 2023-01-11 v 15.20.20.png
IMG_0341 2.jpg

ZÁSILKA, KTERÁ POTĚŠÍ
I KDYŽ NEBUDE ZE ZÁSILKOVNY

Vytvoříme pro Vás netradiční kampaň, která je specifická osobní komunikací mezi značkou a cílovým publikem. Třeba jako v případě nové letecké linky společnosti Cirrus Airlines ze skupiny Lufthansa.

TVOJE LOGO.
TVŮJ STYL.

Potřebujete připravit kvalitní reklamní materiály, které budou vhodně reprezentovat Vaši značku a dokáží oslovit zákazníky? Zpracujeme pro Vás loga, balení výrobků, prodejní stojany v místě prodeje, navrhneme celkový design prodejen, produktové katalogy, brožury, reklamní letáky.

Rezidence Frantiskov.jpg

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Děkujeme za poptávku. Brzy se vám ozveme zpět.

bottom of page