top of page
Martin Prochazka, zakladatel Walker&Lambert

Martin Procházka

Managing Director

Jsem Martin Procházka a mým oborem je marketing. Začínal jsem v 90. letech v kabelové televizi a později pracoval pro nejlepší českou reklamní agenturu BBK/TIME, která dělala skvělé televizní reklamy. Pak jsem se stal vůbec prvním ředitelem Ogilvy & Mather v Ostravě. V minulosti jsem řídil reklamní kampaně velkých světových značek jako Ikea, LG, nebo Eurosport. V roce 2002 jsem založil Walker & Lambert. Malou nenápadnou, ale velmi výkonnou agenturu. Máme klienty téměř všech oborů včetně rychloobrátkového zboží, průmyslu, stavebnictví, dopravy, finančnictví, zdravotnictví, služeb a dokonce i politiky.

 

Ti, kdo se v našem oboru vyznají, ví, že v marketingu komunikuje vše. Proto jsme si v průběhu více než 20ti let osvojili spoustu dovedností v nejrůznějších oborech. Našim klientům poskytujeme komplexní servis. Od stanovení účinných marketingových strategií, přes poutavé reklamy až po správu sociálních sítí, práci s médii a náborové kampaně. Dobře víme, co funguje a co ne, protože jsme si to osobně vyzkoušeli. V dnešním fragmentovaném světě miliardy agentur to v tak širokém měřítku o sobě může říct opravdu jen málokdo.

 

Všechny služby, se kterými se na našem webu setkáte, se opírají o naše vlastní zkušenosti. Vytváříme silné obchodní značky, které prosperují a jsou opravdovými lídry na trhu. S našimi klienty budujeme dlouhodobé vztahy na bázi modelu WIN WIN, který přináší prospěch oběma zúčastněným stranám. Samozřejmě budeme rádi, když se mezi našimi klienty jednou objeví i Vaše značka. Můžete si schůzku sjednat třeba hned. Těším se na setkání s Vámi.

bottom of page